З початком осені, після утеплення фасаду будівлі теплоізоляційними матеріалами, були розпочаті роботи по нанесенню оздоблювального шару декоративної штукатурки, про що звітуємо в своїх мережах. Якісні матеріали, нові технології, висококваліфіковані фахівці, креативна думка архітекторів – це все те, що необхідно для того, щоб перетворити звичайний будинок на витвір мистецтва, в якому буде бажання жити, реалізовувати свої мрії та рухатись вперед.
![](https://denarluxgroup.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/0-02-05-5e62395346389f26c268b67c1f02de1b324cf6afc4899fcddd517345a633af0a_74ee0245-768x1024.jpg)