ЖК ART HOUSE

ЖК “Art House”

Опис об’єкта

Проект «Art House» – це приклад реконструкції кварталу застарілого житлового фонду в історичній частині міста Чернігова, де на земельній ділянці площею 1 га обмеженій вулицями Полуботка, Пушкіна, Коцюбинського та річкою Стрижень буде побудовано восьмиповерховий житловий комплекс класу «люкс». З вікон будинків відкриватиметься чудовий краєвид на садибу гетьмана Полуботка, церкву Михайла і Федора та будівлю РАГСУ. Кожний будинок матиме підземний паркінг та вбудовані об’єкти торгово-розважальної та ринкової інфраструктури (магазини, кафе, салони краси).

Серед переваг житлового комплексу слід відмітити його наближеність до Красної площі і скверу Богдана Хмельницького та одночасно його віддаленість від основних магістральних доріг. Проектом передбачено також реконструкцію зеленої зони між житловими будинками і річкою Стрижень шляхом влаштування пішохідної набережної. Крім того класу «люкс» відповідатиме закрита та охоронювана внутрішньоприбудинкова територія, де розмістяться місця відпочинку мешканців, сучасний дитячий і спортивний майданчики, а газони і клумби матимуть автоматичну систему поливу.

При будівництві будинків застосовуються енергоефективні архітектурно-планувальні рішення, висока герметичність оболонки будівлі, посилена теплоізоляція огороджувальних конструкцій, енергоефективна вентиляція. Теплопостачання квартир передбачено від двоконтурних газових котлів, що приєднуються до модернізованої керамічної системи димовидалення “Schiedel QUADRO”. Також для кожної квартири передбачені випуски для монтажу кондиціонерів, які закриватимуться декоративними корзинами. Крім того мешканці будинку матимуть можливість використовувати технології «розумного будинку» у системах контролю і обліку інженерних систем, систем охорони, відеоспостереження, загального освітлення, кондиціонування повітря тощо.

Досконалість в кожній деталі – цей принцип був покладений нами в основу розробки концепції і реалізації проекту житлового комплексу «Art House».

Характеристики об’єкта

Загальна площа об’єкта – 10452 кв.м.
Площа квартир – 7129 кв.м.
Площа підземного паркінгу 1152 кв.м.
Площа офісних та соціально-побутових приміщень 1414 кв.м.
Поверховість 8
Початок будівництва 2-й квартал 2019
Закінчення будівництва заплановано на 1-й квартал 2021

Планування