ЖК “Стрілецька набережна”

Опис об’єкта

Проект «Стрілецька набережна» являє собою житловий комплекс з трьох ліній забудови земельної ділянки вздовж правого берега річки Стрижень в районі вулиць Стрілецької та Курсанта Єськова в місті Чернігові. Перша лінія – двоповерхові таун-хауси та спортивно-оздоровчий комплекс. Друга лінія – п’яти та семиповерхові будинки бізнес-класу з адміністративними приміщеннями, приміщеннями громадського харчування та дворівневим паркінгом. Третя лінія – десятиповерхові будинки комфорт-класу з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Вищезазначений проект базується на архітектурній ідеї каскадного пониження висотності забудови правого берега річки Стрижень по мірі наближення до прибережної смуги, що дзеркально відтворює природний рельєф лівого берега.

Загальна площа квартир житлового комплексу «Стрілецька набережна» складає 41 220 м². Всі квартири обладнані автономними системами опалення та мають ергономічне планування. Площа об’єктів соціальної інфраструктури складає 5540 м².
Територія житлового комплексу оснащена системою відеоспостереження та має приміщення охорони. Поруч з будинками побудовано сучасні дитячий та спортивний майданчики. Наявність прохідних ліфтів та системи пандусів створює безбар’єрне середовище для людей з обмеженими можливостями та робить життя в мікрорайоні більш комфортним для всіх його мешканців.
Родзинкою проекту є пішохідна набережна, яка відмежовує зону житлової забудови від території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». Тому житловий комплекс «Стрілецька набережна» – це розумний компроміс між природою і цивілізацією, усамітненням і суспільством.