ЖК “Університетська Набережна”

Опис об’єкта

Проект «Університетська набережна» – це однопід’їздний житловий будинок класу «люкс», що має 48 квартир і розташований на лівому березі річки Стрижень по вул. Олега Михнюка, 1-а в м. Чернігові. Будівля відрізняється яскравою та неповторною архітектурою, елегантністю ліній та оригінальними кольоровими рішеннями. З вікон будинку відкривається чудовий краєвид на річку Стрижень, Спаський та Борисоглібський собори, будівлю Колегіуму. Будинок обладнаний підсвітленням декоративних елементів фасаду, системою відеоспостереження та матиме консьєрж-сервіс.

Прибудинкова територія огороджена та забезпечує зберігання більш ніж 50 автомобілів власників квартир. Поруч з будинком знаходиться загальноосвітня школа, дитячий садок, ресторанний комплекс «Колиба» з міні зоопарком та міський пляж «Золотий берег». Від лісопарку «Кордівка» будинок відмежовується оглядовою терасою.

Всі квартири в будинку обладнані автономною системою опалення. В цокольному та першому поверхах розміщуються вбудовані офісні та соціально-побутові приміщення.

Будинок за адресою вул. Олега Михнюка, 1-а відповідає всім вимогам, що висуваються до будинків клубного типу.