ЖК “Авіатор”

Опис об’єкта

Проектом «Авіатор» передбачено будівництво двох сучасних житлових будинків з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями по вул. Льотній у місті Чернігові, які завершують формування кварталу багатоповерхової забудови в районі площі «Авіаторів».

Перевагою розташування житлового комплексу «Авіатор» є поєднання двох факторів: з одного боку – розвинена транспортна та соціальна інфраструктура, району вулиць Льотної та Волковича (колегіум № 11, загальноосвітні школи № 28 та №33, чотири дитячі садочки тощо), а з іншого – його наближеність до річки Стрижень та регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

Також до переваг ЖК «Авіатор» слід додати ефективне утеплення будинків, вдале планування квартир та наявність автономного опалення (теплопостачання квартир здійснюється від двоконтурних газових котлів, що приєднуються до керамічної системи димовидалення). В підвалах будинків передбачено будівництво комор для зберігання майна мешканців, що надає можливість більш комфортно використовувати площу квартир.

Крім того, проектом будівництва ЖК «Авіатор» заплановано реконструкцію існуючих в мікрорайоні мереж тепло-, водо-, газопостачання та водовідведення поверхневих вод, а також якісний благоустрій прилеглої території.

Планування